fbpx

Pojď s námi do akce:

TAHÁK ROZPOHYBUJ SI ŽIVOT ANEB PROMĚŇ ZLOZVYK

ZA DOBRÝ NÁVYK

Pohupuješ se z jedné nohy na druhou a ne a ne se rozhoupat? Děláš stále ten samý zlozvyk dokola, vůbec Ti to nevyhovuje, doslova Tě to na sobě štve?

Přemýšlíš dny, týdny možná rok, že by Ti bez toho bylo líp, ale jak se jen rozhoupat? Každý den si říkáš, že to změníš... 

POZNEJ JEDNOTLIVÉ KROKY, JAK PROMĚNIT ZLOZVYK ZA DOBRÝ NÁVYK

Co na Tebe v taháku čeká? Odkaz s 5 konkrétními kroky + 2 bonusové, jak si rozpohybovat život a proměnit zlozvyk na dobrý návyk, dozvíš se, co je třeba udělat, než s proměnou začneš a moje podpora, abys na to nebyla sama.

Kdo pro Tebe tahák připravil?

Jmenuji se Iva a jsem žena jako ty, autorka Naplno životem, průvodkyně rozpohybováním si života a energie a nadšená máma. V životě jsem se potýkala s několika zlozvyky, které mi život znesnadňovaly a po čase velmi znepříjemňovaly. Zlozvyky jsem si vybudovala s nějakou životní změnou takřka vždy. Sama jsem hledala cestičky, jak se zlozvyků zbavit a kroky, které jsem pro Tebe připravila, pomohly i mě.

Jeden ze zlozvyků byl málo až doslova nedostatek pohybu. Ten přišel po skončení kariéry v házené, kdy jsem si chtěla odpočinout od každodenního pohybu a všeho kolem, byla jsem vyčerpaná a unavená léty běhání po hřišti. Druhý až škodlivý zlozvyk přišel s mateřskou, kdy jsem začala trávit doma tolik času jako nikdy předtím. A vybudovala jsem si závislost na sladkých balených dobrotách a nebyl den, kdy bych vynechala šustění papírku. V obou případech to vedlo v "nakynutí" a nevejití se do kalhot, což vedlo k mému probuzení.