ODHALTE TAJEMSTVÍ ZDRAVÝCH A KRÁSNÝCH NOHOU (expertka na zdravé nohy Vlaďka Botlíková)

Je mi ctí představit vám expertku v oboru na zdravé nohy Vlaďku Botlíkovou. Přes 20 let učí lidi zdravě sedět, stát, chodit a cvičit. Za 5 dní vás naučí, jak se zbavit bolestí nohou a opět si užívat lehký krok. Poprvé pro všechny z různých koutů země v online verzi. Jejím hlavním darem je péče s láskou o klienty. S radostí sdílím její práci do světa a podporuji její projekt, který mi poodhalil, jak se zbavit bolestí a starat se o široká chodidla.

I když nejste ve světových žebříčcích jako znamí sportovci ve světě, i vy se můžete stát mistry pohybu, i vy můžete zažívat euforii!

A nemusíte ani podávat vrcholné výkony, ten skvělý pocit čiré radosti z pohybu, který nebolí, ale těší, může nastat třeba při „obyčejné“, svižné, dobře koordinované chůzi během procházky lesem… protože všechno začíná u nohou.

Chcete i vy mít o prázdninách zdravé, dobře fungující a skvěle vypadající nohy, které vás ponesou bez bolestí a problémů? Abyste mohli běhat lehkým krokem, elegantně a ne dupat těžkopádně jako slon? Abyste mohli chodit pružně jako kočka a při chůzi (a to třeba i s dítkem na těle) se spíš vznášeli než ploužili při zemi udření a nahrbení?

Stačí dobře poznat své tělo, zjistit, kde to drhne, udělat pár drobných úprav a optimálně vyladit celé tělo ke krásnému, dokonalému chodu.

Vlaďka už za pár dní spouští Minikurz ZDARMA 5 dní pro zdravé nohy!

Tady je ukázka, co se v minikurzu o sobě dozvíte:

Jeden den věnujeme krátkému zhodnocení stavu svých nohou. I když si možná myslíte, že pro vás to není, vy přece máte nohy zdravé a nic vás nebolí, mrkněte na ukázku jednoho testu, je rychlý, orientační a velké změny odhalí. Je docela fajn vědět, jestli náhodou už teď netiká skrytá „bomba“ i ve vašich nohou…

Například u žen po porodech a v přechodu kvůli hormonálním změnám leckdy povolují kromě jiného také klenby nohou. Muži sice nerodí, ale i jich se zborcená příčná klenba může týkat. Chodidla se přitom jakoby trochu „rozplácnou“ a časem pak začnou při chůzi i bolet. Zkontrolujte si jednoduchým testem hned teď svou příčnou klenbu na chodidlech. Jak? Podívejte se na pár znaků, které vám pomohou, nejprve skoukněte svoje nárty položené v klidu na zem (vsedě na židli):

 • Jsou nárty volné, prsty spojené se zemí a volně rozložené do celé délky?
 • Anebo z reliéfu nártu vystupují šlachy ohybačů prstů jako napnuté provázky?
 • A zdvihají se prsty nohou lehce od země, jsou jakoby „odpojené“?
 • Nemáte náhodou zespodu na bříškách pod prsty tuhé mozoly?

Pak ohněte prsty nohou a celý nárt dolů, jak kdybychom zatnuli místo ruky plosku „v pěst“ (fotka výše) :

 • Je na ploše nártu viditelných pět kloubků jako korálky v řadě a pěkně do obloučku? A to úplně stejně, jako když na hřbetu ruky sevřené v pěst vystoupí čtyři velké kloubky?
 • Anebo je nárt „na placku“, téměř se neohne a ani prsty nejdou moc ohýbat dolů?
 • A z „korálků“ vidíte jen 2-3 kloubky, zatímco ty uprostřed jsou zapadlé, jakoby neviditelné?

Toto je orientační test na příčnou klenbu nohou: „korálků“ zdravých nohou MÁ BÝT VIDĚT opravdu všech pět!

Test je na ukázku, čím se budeme v minikurzu taky zabývat.

Co vám může tento minikurz přinést do života? Budete:

 • Znát, jak si vybírat vhodnou obuv a čemu se vyhnout.
 • Orientačně vědět, jak na tom vaše chodidla a nohy jsou.
 • Mít doma pomůcku pro automasáž nohou.
 • Umět si sami pomoci díky efektivní automasáži chodidel.
 • Vyznáte se v tom, jaké zlozvyky vašemu tělu škodí.
 • A navíc můžete vyhrát velmi hodnotné ceny!

Není nač čekat, život utíká a léto se blíží mílovými kroky. Tak pojďte udělat pár drobných změn, ať už můžete na sobě pozorovat výsledky!

V minikurzu se na vás a společnou cestu za zdravými a krásnými nožkami těší Vlaďka

S láskou a elánem

Iva

Iva Smutková
Provázím ženy, především mámy na cestě k rozpohybování energie a života v souladu se svým srdcem. Propojuji ženy, které si prošly změnou a našly v ní poslání, které proměňují v tvoření pro druhé. Jsem autorka projektu Naplno životem>>. Spoluautorka on-line účinného programu Zdravá a krásná zevnitř ven aneb zpevni střed těla.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.