JAK SE Z VĚČNĚ URVANÉ MÁMY STÁVÁ AKTIVNÍ ŽENA PLNÁ ODHODLÁNÍ A SIL

Můj příběh je jako nit, která se stále rozmotává dál a dál. Dnes jsem aktivní máma, která má energii a sílu věnovat dětem, domácnosti, práci a zároveň si buduje podnikání. Teď už vím, že jsem nejdůležitější článek naší malé rodiny – já a dvě děti. Pokud nebudu já zdravá a fit, kdo se postará o mé děti? Kdo je finančně zajistí a nahradí jim mámu? Dnes už vím, že myslet na sebe, není sobeckost, ale nutnost.

Ale vždycky to tak nebylo…

Před lety jsem zůstala sama s dvěma kloučkama, bylo to hodně náročné období, které jsem dobře zvládla a život šel dál. Když byly mladšímu synovi dva roky, začala jsem pracovat na plný úvazek. Od té doby jsem jela na plný výkon několik let, až mě to všechno jednoho dne dohnalo. Náročná práce, děti, domácnost, a do toho všeho jsem chytla boreliózu.

Tři týdny antibiotik nezabraly, hodnoty v krvi se držely pořád vysoko a já začala zkoušet brát různé doplňky stravy z lékárny, později i bylinkové tinktury a produkty na imunitu, ale výsledky boreliózy se pořád nelepšily. Potom se přidala obří únava, kdy jsem doslova padala na hubu a usínala s dětmi při čtení pohádky. Nebylo večera, který bych měla jen pro sebe. Měla jsem obrovskou potřebu spánku a veškerý volný čas prospala.

V tu dobu přišlo uvědomění v podobě, že takhle žít napořád nechci a budu muset s tím něco udělat!

Nejdříve jsem ale potřebovala vyřešit únavu a také boreliózu. Tehdy jsem se svěřila Ivče a ta mi doporučila houbu Cordyceu, která původně roste ve vysokých horách, má protizánětlivé účinky a dodává energii.  Nejdříve jsem byla dost skeptická, ale něco mi říkalo, ať do toho jdu. Brzo jsem byla velmi příjemně překvapená. Únava byla na ústupu, každý den jsem se cítila o něco lépe a hlavně… začala jsem mít večery pro sebe!!

Když jsem šla po měsíci a půl na odběry krve, tak jsem byla stále skeptická k výsledku. Bylo pro mě tedy velké překvapení, když mi za 14 dní došel dopis, že moje výsledky boreliózy jsou hraniční a předávají mě zpět z infekčního oddělení do péče obvodní lékařky, hurááá!!!

Ano, cítila jsem se jako nový člověk, ale pořád to nebylo „ono“. Pořád jsem měla pocit, že mému tělu ještě něco schází a tak jako se skládají dílky puzzle do sebe, tak ke mně zapadl dílek v podobě kvalitních vitamínů a omega 3, které už asi nikdy nepřestanu brát. Mají hodně vysokou vstřebatelnost a široké spektrum nejen vitamínů a minerálů, ale i fytonutrientů a dalších látek, které tělo vyživí a podpoří imunitu.

Teď už mi nic nechybí, mám tělo krásně vyživené, je to poznat na vlasech, nehtech, pleti a samozřejmě nejvíc v tom, jak se po letech cítím fajn. Dnes už vím, jak moc je důležité vybírat si kvalitu a nespokojit se s prvním, co vám nabídnou v lékárně! Jsem vděčná, že má Ivča se mnou vždycky trpělivost, ale hlavně, že mi dává skvělou inspiraci a tipy. Pokud vás příběh Kristýnky zaujal, tady jí můžete napsat.

Mějte se rádi

S láskou

Kristýna

Iva Smutková
Provázím ženy, především mámy na cestě k rozpohybování energie a života v souladu se svým srdcem. Propojuji ženy, které si prošly změnou a našly v ní poslání, které proměňují v tvoření pro druhé. Jsem autorka projektu Naplno životem>>. Spoluautorka on-line účinného programu Zdravá a krásná zevnitř ven aneb zpevni střed těla.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.