DARuj kaši dětem

Přidej se k nám, nakrm 1 dítě na celý měsíc a získej ke skvělému pocitu on-line účinný program na zpevnění středu těla úplně zdarma.

Proč?

Poměrně dlouhou dobu jsem hledala projekt, který bych ráda podpořila. Jsem máma jako každá jiná a nesnesu pohled na trpící děti. Zároveň si moc dobře uvědomuji, že v České republice žijeme ve velké hojnosti.

Věřím, že děti si své rodiče vybírají samy. Ale to, v jakých podmínkách žijí, si vybrat nemohou, protože následují své rodiče. Měla jsem to štěstí, že jsem dětství prožila společně se svými rodiči a sourozenci v hojnosti. Rodiče se nám hodně věnovali a vždy nás ve všem podporovali.

Sama jsem mámou dvou malých a správných raubířů. A až s kluky mi život začal dávat mnohem hlubší smysl. Už tu nejsem jen sama za sebe, ale i ně. Cítím velkou vděčnost, ale zároveň i zodpovědnost, že si mě právě oni vybrali. Snažíme se jim zajistit takové prostředí, aby jednou mohli vzpomínat na své dětství s láskou a v srdcích jim zůstaly jen samé pěkné zážitky. Za velmi důležité považuji dávat svým klukům kvalitní stravu, aby se mohli po všech stránkách vyvíjet. A měli dostatečný přísun energie na hraní, učení novým dovednostem a přijímaní nových informací.

 

Každým dnem víc a víc si uvědomuji, v jaké hojnosti u nás žijeme. Přesto si spoustu lidí stále dokola stěžuje, co ještě nemá, nebo co jim chybí. A přitom se stačí malinko zamyslet. Protože můžeme svým dětem dopřát takřka vše, co si přejí. Máme co jíst, pít, kde bydlet, můžeme se svobodně vzdělávat a ještě mnohem víc. Proto neberme život jako samozřejmost, ale považujme si toho, co všechno máme a můžeme si dopřát.

Často si člověk uvědomí plnou hojnost toho, co má až ve chvíli, kdy to ztratí.

 Abychom žili v neustálé hojnosti je potřeba, aby byla energie v rovnováze. Učit sebe i naše děti umění přijímat i dávat. Pak energie teče. Čím víc toho dokážeme dát, tím víc získáme na zpět.

Přes 2 roky daruji dětem každý měsíc kaše do Malawi. Do jedné z nejchudších zemí na světě. Do země, kde děti trpí hladem a nemocemi, kde je dítě bráno jako pracovní síla a kde děti rodí děti.

Myslím, že je zcela zbytečné věnovat pozornost tomu, proč je situace v Africe taková jaká je a hledat viníky. Ba naopak je potřeba udělat vše proto, aby se lidé měli lépe. Podat jim pomocnou ruku tam, kde jsou doma a mají své kořeny. Pokud nepřiložíme ruku k dílu, situace se sama od sebe nezlepší. 

 Dokud nemají  lidé přístup ke vzdělání a jsou hladoví, nelze z kolotoče chudoby vyskočit.

  Aby se mohli lidé vyvíjet po všech stránkách (fyzických psychických, duševních), je zkrátka potřeba kvalitní přísun energie. Abychom mohli fungovat, potřebujeme jídlo. Když jsme nasycení, mozek myslí a dokáže přijímat nové informace. Tak jednoduché to je.

Nerozumím politice, ani nechci vyvolávat spekulace o tom, kdo může za to, že je Afrika zkorumpovaná a zdrancovaná. Je mi to upřímně jedno. Jde mi o to, aby se zastavil řetězec chudoby na konkrétních místech a to tento projekt dělá.

Je jednoduché soudit, avšak jen do té chvíle, než si obujeme boty toho, koho soudíme. Každopádně nám přeji, ať to nikdy nemusíme zažít. Užívejme si hojnost, kterou nám naše země dává a podporujme ty, kteří ji zrovna nemají. Nikdo neví, jak tomu bude za pár stovek let. Třeba budeme tu pomoc od Afriky potřebovat my a naše generace, která tu po nás zůstane...

Pevně věřím, že se tento projekt dostane mezi co největší počet lidí, kteří chápou energetický tok hojnosti a ze srdce ho podpoří. A pokud právě nyní čteš tyto řádky, není to náhoda, měly se k tobě právě teď dostat.

Vám všem, co máte srdce otevřený moc děkuji, jste úžasné duše. A rozsvicujeme dál svět, je to ještě dost potřeba, pevně věřím, že to dáme.

Protože ...

Co dáš, to dostaneš. Leckdy se nám to nevrátí hned, ale třeba za rok dva, pět let. Plno z nás to ze své praxe může potvrdit, že všechno se nám vrátí, ať už v dobrým či špatným. Určitě velmi dobře chápeš zákon Příčiny a důsledku, aneb "Co zaseješ, to sklidíš"

Přeji nám hodně pokory, vděčnosti, lásky a kolektivní zodpovědnosti. Vždyť jsme jedna protkaná síť, která tvoří kolektivní vědomí naší planety.

A proto...

Vytvářejme hojnost ne nedostatek. Posilujme lásku ne strach.

A teď jedna otázka na TEBE, jdeš do toho se mnou? Pokud ano, ráda bych se ti odvděčila dárkem a posílila ještě víc energií hojnosti. Ze srdce Ti daruji ucelený účinný program na zpevnění středu těla v hodnotě 690 Kč, jehož jsem spoluautorkou, který Ti pomůže od bolestí zad, předchází inkontinenci, posílí břišní svaly a svaly pánevního dna.

Právě teď, když píši tyto řádky, chvějí se mi ruce a buší srdce na plné obrátky ... Úplně přesně nevím, co to je ... Jestli strach z toho, zda je v mém okolí tolik lidí, jak si myslím, co mají stejné nastavení na hojnost jako já, nebo strach z odsouzení. Ale přes všechen ten strach, pouštím tento projekt do světa s vírou, že pomůže hodně lidem. A tak Tě prosím a s pokorou se ještě jednou ptám.

Jdeš do toho se mnou?

JASNĚ, JDU DO TOHO S TEBOU ♥♥♥

Bez cíle není výsledku...

Jaký je tedy cíl na září?

Nakrmit 132 dětí

 

Pomůžeš nám?

Věřím, že to dáme :-)

0
DĚTÍ MÁ SVOU KAŠI ZA DOBU TRVÁNÍ PROJEKTU
0
DĚTÍ MÁ V ZÁŘÍ SVOU KAŠI

Projekt Daruj kaši dětem může být pouhé 1% toho, co děláme, ale 99% toho, kým jsme" ♥

Zakoupením a darováním každé kaše zajistíš kvalitní výživu jednomu dítěti na jeden měsíc. Zároveň podpoříš vzdělávání ve škole, kde dítě dostává tuto výživu. Dále z každého zakoupeného balení odchází dar na podporu malawijských zemědělců. Kaší je myšleno jedno balení vysoce kvalitní a nutričně vyvážené kaše VitaMeal, kterou potřebuje jedno dítě na jeden měsíc.

Čím více se nás spojí, tím více energie rozproudíme.

Také společně vytvoříme více úsměvů na tvářích dětí a dáme jim kvalitnější život ♥

Přidej se k nám - nakrm 1 dítě na celý měsíc a získej ke skvělému pocitu ucelený účinný program na zpevnění středu těla.

Více informací o projektu, jak funguje a co tím získáš, když ho podpoříš ...

Tento projekt je součástí jedinečného konceptu Nourish The Children na záchranu dětí, který poukazuje na epidemický problém hladu na celém světě. Nourish The Children prodává vysoce výživné jídlo – VitaMeal. Veškeré nákupy posléze věnuje třetí straně, což jsou neziskové organizace specializující se na distribuci jídla lidem trpícím podvýživou a hladomorem.

Proč to děláme?

Každých 6 vteřin umírá jedno dítě na podvýživu.

Dohromady to přesahuje 5 000 000 dětí každý rok.

Projekt Daruj kaši dětem je příležitost, jak opravdu změnit život trpících dětí.

 

Vidíte ten rozdíl?

Díky darované kaši můžeme společně přerušit cyklus chudoby a zachránit stovky dětí před podvýživou.

Kaše - VitaMeal -

je více než pouhé jídlo

 • Odborníci na dětskou podvýživu ji vyvinuli přímo pro potřeby dětí třetího světa.
 • Poskytuje optimální vyváženost kalorií, bílkovin, tuků, sacharidů, vitamínů a minerálů, kterou podvyživené děti potřebují.
 • Je distribuována prostřednictvím uznávaných charitativních organizací, jež mají potřebné zkušenosti k efektivní pomoci.

Díky skvělému konceptu tohoto projektu:

 • Děti dochází do škol za teplou stravou.
 • Dětské tělo dostane přesně to, co potřebuje pro správný vývoj.
 • Dívky dochází do škol i v oblastech, kde se jejich vzdělání považuje za méně důležité.

... a v čem je vzdělání dívek tak důležité?

 • Vzdělané dívky přivádějí potomky na svět později než v době dospívání.
 • Vzdělané mámy dále vzdělávají své děti.
 • Vzdělané mámy snáze přeruší cyklus negramotnosti a chudoby.
 • Vzdělané mámy mohou pomoci dále posouvat celou společnost.

Jde o mnohem více než o pouhé stravování ...

 • Nejde jen o rozdávání jídla, ale o celkovou pomoc Malawijcům. Prostřednictvím programů rozvoje zemědělství si mohou sami zajistit lepší budoucnost pro sebe i své rodiny.
 • Na školící zemědělský program, v němž se farmy učí samostatnosti a nezávislosti, jde darem 0,25 amerických dolarů z každého balení jedné šťávy.
 • Již od roku 2004 spolupracují NTC a Malawi Project na dlouhodobé pomoci prostřednictvím rozvojových projektů.

A jak to celé funguje?

Projekt Daruj kaši dětem je součástí konceptu Nourish The Children, která je mostem mezi vašimi dary a organizacemi, které distribují "šťávu" přímo do škol.

Ohromující výsledky mluví za vše ...

 • Závod VitaMeal vyrábí více než 2,4 milionu jídel měsíčně, čímž poskytuje životně důležitou výživu malawijským sirotkům.
 • Místní výroba vytváří pracovní místa pro přibližně 400 lidí.
 • Místní zemědělci mají odbyt pro svou produkci.
 • Poskytování VitaMeal přitahuje do škol děti, které by jinak musely pracovat, aby uživily sebe i svou rodinu.
 • Místní výroba znamená minimální náklady na dopravu, čímž uvolňuje další finanční prostředky na jiné humanitární snahy.

Možná nám voda a další přijde jako samozřejmost a jinde se za to modlí...

A pokud je tu mezi námi někdo, koho tento projekt nadchl a zapojil by se rád ve větším měřítku, tak se ozvěte, budu moc ráda.

Moc ráda bych poděkovala každému dárci osobně, ale to není v mých silách. Tak alespoň takto s velkou pokorou z celého ♥ děkuji každému dárci. A protože se řídím heslem "Dej a bude Ti dáno", tak velmi ráda věnuji každému voucher zdarma. Voucher na ucelený účinný program na zpevnění středu těla v hodnotě 690 Kč, jehož jsem spoluautorkou, který Ti pomůže od bolestí zad, předchází inkontinenci, posílí břišní svaly a svaly pánevního dna. Děkuji Ti, že ses se mnou na malou chvilku zastavil/a, věnoval/a pozornost tomuto projektu Darujme kaši dětem, zakoupil/a alespoň jedno balení kaš a tím udělal/a se mnou malý krůček k vrcholu, kde můžeme pomoci dětem ke štěstí a radosti a dát jim příznivější životní podmínky .

Vážím si Tvé jedinečnosti s láskou a velkým díky ♥

Ivi